dakata__92 Super Moderator 1 Ноември 2022 #1 Ползвате ли JIT по проектите си? Ако да какви са Ви наблюденията от него?
Blinky Administrator Екип 1 Ноември 2022 #2 Аз лично не съм, ама какъв отговор да очакваш от фронтендър. Иначе, ето инфо, за тези, които не са го чували: PHP 8.0: JIT PHP 8.0: JIT php.watch Аз съм попадал на него като име само веднъж.
Аз лично не съм, ама какъв отговор да очакваш от фронтендър. Иначе, ето инфо, за тези, които не са го чували: PHP 8.0: JIT PHP 8.0: JIT php.watch Аз съм попадал на него като име само веднъж.