phpbb3 - проблем със c "към форума"

zhivko

Registered
Здравейте , имам форум на който искам да изкарам в менюто "към сайта" за да могат потребителите ми да се връщат в сайта когато пожелаят ..
сайта ми е на html , а форума phpbb3 .. прегледах няколко подобни теми .. и редактирах overall_header но не ми се получи нищо ..някой да знае как мога да го добавя ?

zhivko каза:
Здравейте , имам форум на който искам да изкарам в менюто "към сайта" за да могат потребителите ми да се връщат в сайта когато пожелаят ..
сайта ми е на html , а форума phpbb3 .. прегледах няколко подобни теми .. и редактирах overall_header но не ми се получи нищо ..някой да знае как мога да го добавя ?

Трябва да изчистиш кеша на форума, за да се обнови хедъра. Отиди в админ панела и изчисти всички кешове от началната страница на админ панела.

Надявам се да съм помогнал. Успех!

извинявам се , а къде точно се намира кеша в админ панела ..и

ако дам кода тук , някой знае ли кое да променя за да се получи

zhivko каза:
извинявам се , а къде точно се намира кеша в админ панела ..и

ако дам кода тук , някой знае ли кое да променя за да се получи

Ето оттук. Провери си и кода все пак...

стана .. мерси много да си жив и здрав

а за да не спамя и да правя нова тема можеш ли да ми помогнеш с още нещо ..надявам се да не съм много нахален
инсталирал съм си бг на форума , и почти навсякъде е на български , но най от долу където трябва да са 3-те картинки за: Има нови мнения , няма нови мнения , и заключен форум .. проблема е , че заключен форум си ми го пише на български , а другите 2 вместо това изписва съответно

{ UNREAD_POSTS } вместо - има нови мнения
{ NO_UNREAD_POSTS } - а това е на мястото на - Няма нови мнения

в кой файл се редактирват .. и как да ги променя на български ..

zhivko каза:
стана .. мерси много да си жив и здрав

а за да не спамя и да правя нова тема можеш ли да ми помогнеш с още нещо ..надявам се да не съм много нахален
инсталирал съм си бг на форума , и почти навсякъде е на български , но най от долу където трябва да са 3-те картинки за: Има нови мнения , няма нови мнения , и заключен форум .. проблема е , че заключен форум си ми го пише на български , а другите 2 вместо това изписва съответно

{ UNREAD_POSTS } вместо - има нови мнения
{ NO_UNREAD_POSTS } - а това е на мястото на - Няма нови мнения

в кой файл се редактирват .. и как да ги променя на български ..

Това са файловете от превода. common.php или functions.php резгледай ги там файловете от превода.

Проверих ги и забелязах , че изобщо липсват надписите .. затова направо си свалих друг превод и го препокрих .. и стана .. благодаря за съвета

Видях в други теми , как да сменя текста най от долу , смених си го , като изчистих кеша се появи желания от мен текст .. но от файловете с превода под този текст се появи името и линк на преводача .. намерих файла
common.php и там пише -
'TRANSLATION_INFO' => '<a href="http://някакъвсайт.bg/">Хостинг</a>',

като го променя долу надписа се променя но веднага ми излизат 4 грешки в първия ред .. и не мога да си влезна в админ панела .. докато не препокрия отново файла с нов .. как мога да премахна или да променя този надпис ?

Надявам се да си се сблъсквал с този проблем и да можеш да ми помогнеш.

Горе