PixelStudio - моят личен сайт

харесва ли ви сайта ми

  • отличен 6

    Votes: 0 0.0%
  • мн.добър 5

    Votes: 0 0.0%
  • добър 4

    Votes: 0 0.0%
  • среден 3

    Votes: 0 0.0%
  • слаб 2

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    0

SandPrince

Registered
влезте в моя личен сайт PixelStudio - www.pixelstudio.free.bg и си кажете мнението . все още някои неща са в разработка но основите са положени. дизайна съм го правил на PhotoshopCS2 а самия сайт е направен на FrontPage.
 
Оценка мн. добър.

Имам само1 забележка :Р

Значи първо на хеидъра текста ти малко е огромен :) Намали го малко

+1 съвет :) Сложи си някое хубаво навигационно меню, вместо текстово.
Харесай си някое от тук http://css.maxdesign.com.au (10x mute)
 
Не знам защо, но pixel studio не ми звучи внушаващо за дизайнерски сайт :) Нещо като Bug Computers ... :) Иначе е готин сайта ;) LiRiX може би идеята на логото е да е такова - Pixel ;)
 
Може ида грешка,но според мен сайта е направен с някоя програма като Web Page maker и др.
 
Под различните браузъри се разваля структурата (разместватт се изображенията)
 
мен мн ме кефи само че многа бавно ми зарежда нз защо
пък и до колкото виждам тва ти е хоби таиче продължаваи :?:
има4е 6 от мен
 
Защо менюто е на английски?
В галерията Art има една снимка (човек с червено на кръста) , на която като кликнеш не се появява нищо .
 
Doris каза:
Защо менюто е на английски?
В галерията Art има една снимка (човек с червено на кръста) , на която като кликнеш не се появява нищо .

Ваа :shock: аз чак сега видях че имало меню.. мислех си че е нещо от хедъра :lol:
 
Извинявай, но под кой браузър сайтът се вижда нормално, защото под IE и Mozilla e манджа :shock:
 
такаааа сега да отговоря на всички въпроси:

1. човека с червено на кръста съм аз - това ми е костюма за празника на нашето даскало ( маскирал съм се като DarkPrince от играта Prince of Persia :lol: ) . картинката както и още две не се отварят защото по късно , след като публикувах сайта установих че са над 300Kb и затова не се качиха.
2. le6nik наистина ми е хоби, но смятам да се занимавам професионално за бъдеще с това.
3. human дизайна съм го правил с Photoshop CS2 както съм писл по-горе, а самия сайт с MS Front Page
4. LiRiX менюто за сега е текстово защото предвиждам да има и други неща като екстри, форум.... и т.н. - пък по нататък ще видя може да го променя.
5. our крастих го PixelStudio защото се отнася главно до photoshop - имаше вариант да е PixelArt, но са ме изпреварили от uroci.net.
6. шрифта на текста смятам за сега да си остане такъв - по нататък може да го променя. просто няма смисъл да е нещо завартяно.
7. само началната страница я забавя малко при зареждане иначе другото е наред горе-долу.

иначе много ви благодаря за рецензийте които сте дали за сайта ми - по този начин знам къде греша и какво да оправям. както казах все още търпи разработка , :wink: но всичко си има начало все пак. по - нататък дори може да го хостна и на платен хостинг а не на този на free.bg .
 
Smirnoff каза:
lucho каза:
Извинявай, но под кой браузър сайтът се вижда нормално, защото под IE и Mozilla e манджа :shock:

:lol: :lol: под IE на мен ми го бива :?:
Е да, ама с каква резолюция си? Аз съм с 1280x1024...
 
Един съвет. Махни ги тези банери ... според мен , в личен сайт не се слагат банери или почти всякакъв вид реклама , освен ако нямаш партньори / които са ти помогнали за израбтоването на сайта /
 
най-добрата резолюция е 1024x768 - май-трябваше да го оповеста в текста.
с банерчетата е по красиво :lol:
 
LiRiX каза:
Оценка мн. добър.



+1 съвет :) Сложи си някое хубаво навигационно меню, вместо текстово.
Харесай си някое от тук http://css.maxdesign.com.au (10x mute)

този сайт наистина е много добър - има страшно готини менюта :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
направих втори дизайн на сайта и искам да може да се превключва между настоящия и новия. по принцип знам как - правя на всяка страница втори вариант и готово ама не искам да си натоварвам сайта. няма ли няккъкъв друг начин???

Note: ето това е новия дизайн. знам че е на картинка само и не може да се разбере кой знае какво но....



кажете дали ви харесва
 

Горе