spam

Статус
Not open for further replies.
Няма как да има. Няма от къде да идват парите които да се дадът. Само най-много след намирането на партньор ( главно хост компания) нещо като домейн за някой по-активен от екипа.
 
donchew каза:
Няма как да има. Няма от къде да идват парите които да се дадът. Само най-много след намирането на партньор ( главно хост компания) нещо като домейн за някой по-активен от екипа.

Все едно казваш че предлагаш 15лв. на година, само за най-активните? То ми е ясно че няма откъде да идват, хубаво е да имаш проект, от който си изкарваш пари, ама това е поредният такъв сайт и поредната такава обява...
 
Точно този сайт съм си пресметнал времето и всичко и не го правя с цел изкарване на пари :)
 
donchew каза:
Няма как да има. Няма от къде да идват парите които да се дадът. Само най-много след намирането на партньор ( главно хост компания) нещо като домейн за някой по-активен от екипа.

Има нещо наречено инвестиция, ако знаеш какво правиш и знаеш колко да инвестираш, парите ти се връщат многократно, но тей като няма заплащане следователно вие не сте сигурни в проекта, и ще се навият хора, които нямат нужните познанията за да развият сайта до толкова, че да има приходи, и така всички ще са набутани не само финансово (хостинг и домейн), ами и ще са си изгубели времето.
 
Знам какво правя и знам как да развивам проекти. ;) Щом съм го направил този сайт значи имам някаква цел. Ако може да не спамите в темата просто ми пишете ЛС
 
Статус
Not open for further replies.

Горе