template menu edit

hakerakn

Registered
Здравейте от скоро се запалих по уеб дизайна и реших да пробвам да редактирам един темплейт и малко се затруднявам . Проблема ми е следния не знам как да си сложа текст на бутоните в менюто . Искам да сложа следните надписи :
1. Начало
2.Услуги
3.Решения
4.Продукти
5.За нас
6.Контакт с нас

Ето и линк към rar с въпросния темплеит .
http://dox.bg/files/dw?a=538b377553

Доколкото виждам в този случай е направено така, че за да ги промениш трябва да едитнеш самите картинки. Ако смяташ да се захванеш ето няколко съвета от мен: 1 Преди да едитваш си направи backup на тези изображения 2 Трябва да се съобразиш с hover-a на навигационното меню който по мое мнение е малко непрактичен...

Значи ако съм те разбрал правилно файловете m1 и m1_act и на двете трябва да напиша примерно начало . Така ли ?

Ами да смятам, че е най-доброто решение, защото ако погледнеш кода в него самото изображение е зададено като линк, който води до определената част на сайта, а не да играе роля на бекграунд и да слагаш линк отгоре както примерно менюто в jobs.

Едит: Отново ще ти кажа, че за мен hover изображенията са много зле направени и ако имаш възможност няма да е зле да ги промениш.

Здравей , имам още един въпрос как мога да направя така ,че сайта да заема целия екран на браузъра . Т.е как да премахна двете черни ленти от ляво и дясно .

hakerakn каза:
Здравей , имам още един въпрос как мога да направя така ,че сайта да заема целия екран на браузъра . Т.е как да премахна двете черни ленти от ляво и дясно .

[css]
width: 100%;
margin: 0;
padding: 0;
[/css]

Пробвай така, като това го слагаш на:
[css]
body{
}
[/css]

Горе