THC в урината.

Статус
Not open for further replies.
A

Anonymous

Guest
Понеже от утре спирам цигарите, реших като за сбогом да ударя една свивалка. Окей, до тук добре, напуших се. Обаче сега трябва да си изчистя THC-то от урината до 2 дни, или поне да не го хваща теста.

Теста за THC е до 10 дни след употребата на марихуана, прави се домашно...

Не ми казвайте фалшива урина и т.н., защото майка ми ме дебне пред тоалетната дали сипвам нещо ;D

Някакви варианти да се пречистя?

Ми освен да се наливаш с вода като ненормален и да се потиш като негър, друго едва ли може да се направи.

Незнам какъв е теста, но ако се взима кръвна проба, едва ли ще се изчистиш за 2 дни... (изпии 2 кила ракия, па може да стане нещо ) :D

Какъв тест ще ти правят и защо? :D Наистина при голямо количество алкохол и яко потене, може и да стане нещо, но дали...

По-скоро много витамин C (към половин блистер примерно), айряни, бирички сокчета и нема излизане 2 дена от кенефа :D

С витамин Ц няма да се натвориш - организма си взима нужната доза, другото го изхвърля :wink:

Не знам как витамин С ще помогне, но спокойно можеш да изпиеш повече от грам. Не става въпрос за системен прием на големи количества, че да се притеснява за нещо, а и не ми е известно някой да е предозирал с него. Витамин С е водноразтворим, така че най-грубо казано ще изпикаеш излишното.

Бе то и кофеинът е водноразтворим и организмът го изхвърля, но има летална доза.

Е, ако си тръгнал да се тровиш... Ама има и по-лесни начини. :D Става въпрос, че и 2-3 грама да изпие, нищо няма да му стане, още по-малко, че не ги пие ежедневно.

До тук разбрах само, че трябва да се друсам с витамин C, докато се оливам като свиня с вода, и същевременно пия бира, за да пикам през 5 мин.? ;Д

misho каза:
Не знам как витамин С ще помогне, но спокойно можеш да изпиеш повече от грам. Не става въпрос за системен прием на големи количества, че да се притеснява за нещо, а и не ми е известно някой да е предозирал с него. Витамин С е водноразтворим, така че най-грубо казано ще изпикаеш излишното.

Като предозираш витамин C и пикаеш много :) Обаче не трябва да се прекалява систематично, защото ще имаш проблеми с бъбреците.

Не намерих конкретно витамин C, обаче намерих водноразтворими витамини за сила, в които има витамин C. Сега ще опна 2 чашки с по 2 разтворими хапчета...

Давайте през това време друг вариант за оттърване, защото е много вероятно днес да ми направи тест.

nfarkt каза:
Не намерих конкретно витамин C, обаче намерих водноразтворими витамини за сила, в които има витамин C. Сега ще опна 2 чашки с по 2 разтворими хапчета...

Давайте през това време друг вариант за оттърване, защото е много вероятно днес да ми направи тест.
Изкъпи се и си легни като пич :D :twisted:

nfarkt каза:

Пий бира бе :D

gLaVoReZa каза:
lam3r4370 каза:
Внимавай с водата, че
Смъртоносна доза 8–10 л за един ден.
Да бе! Ти ебаваш ли се? Аз съм пил 8 литра бира, пък ти от 8 литра вода викаш да се гътна.
Ок, може някои факти да съм ги спестил, ама http://science.howstuffworks.com/environmental/life/human-biology/water-intoxication.htm
btw на мен ми стана интересно като прочетох, че има летална доза кофеин и така открих и за водата :D

Според мен автора на темата заслужава шамарче зад врата.

Щом майка ти те следи, се подразбира, че не си на достатъчно години за да можеш да решаваш, кое е най-добре за теб.

След време ще се сетиш какви си ги правил и какво е можело да стане, внимавай :arrow:

Статус
Not open for further replies.

Горе