RQ:Готов Форум

rusi_mc

Registered
ако някой има готов форум,който няма нужда да се инсталира,моля да ми го услужи :)
Че тоя MySQL не му цакам нищо.
 
Ерр кво не му цакаш аз съм с еасу пхп 1.8 цъкаш на програмата Configuration и отдоло phpmyadmin излиза ти 1 страница има направи там малко в по ляво има поле каде да се пише пишеш името на базата дани и си готов ..

Успех 8)
 
rusi_mc каза:
аз съм с xampp server.
и немога да намеря откъде се адва нова база данни.
Пишеш http://localhost/pma/

Там има едно " Create new database"(ако си на английски,ако не,е нещо подобно и на български ;) )

Първо пишеш името на базата,после натискаш "Create" и си готов :)
 
rusi_mc каза:
аз съм с xampp server.
и немога да намеря откъде се адва нова база данни.

123.jpg


надявам се този скреен шот да отговаря на въпроса ти
 
http://themc.forever.evo.bg/forum/

защо като адна категория например Обща тематика и не ми показва нищо ?
 
в контрол панела ми пише това

Код:
Warning
Please delete, move or rename the install directory before you use your forum. If this directory is still present, only the Administration Control Panel (ACP) will be accessible.

преименувах папката phpbb3 на forum
пак нестава
 
LuXiRiS каза:
Ерр кво не му цакаш аз съм с еасу пхп 1.8 цъкаш на програмата Configuration и отдоло phpmyadmin излиза ти 1 страница има направи там малко в по ляво има поле каде да се пише пишеш името на базата дани и си готов ..

Успех 8)
ще може ли само да те питам от каде мога да сложа парола на МуСял ?
 
pepo13 каза:
LuXiRiS каза:
Ерр кво не му цакаш аз съм с еасу пхп 1.8 цъкаш на програмата Configuration и отдоло phpmyadmin излиза ти 1 страница има направи там малко в по ляво има поле каде да се пише пишеш името на базата дани и си готов ..

Успех 8)
ще може ли само да те питам от каде мога да сложа парола на МуСял ?


Отиваш на привилегии и едитваш дадения юзър и там му слагаш нова парола . но препоръчително е да смениш phpMyAdmin с по нова версия защото някой нямат login и става много бозаво като сложиш парола на root
 
NazGul каза:
pepo13 каза:
LuXiRiS каза:
Ерр кво не му цакаш аз съм с еасу пхп 1.8 цъкаш на програмата Configuration и отдоло phpmyadmin излиза ти 1 страница има направи там малко в по ляво има поле каде да се пише пишеш името на базата дани и си готов ..

Успех 8)
ще може ли само да те питам от каде мога да сложа парола на МуСял ?


Отиваш на привилегии и едитваш дадения юзър и там му слагаш нова парола . но препоръчително е да смениш phpMyAdmin с по нова версия защото някой нямат login и става много бозаво като сложиш парола на root
Само да ме упътиш каде е това привилегии ... щото искам да си напрая пхпбб форум апак паролата е знам (там дет иска парола не пиша нищо) ама проблема е че така ще ми го хакнат ? Искам да си променя паролата ...
 

Горе